Wesenbergh hotelli seminariruumid

Tallinna 25 Rakvere

Kui soovid korraldada nõupidamist, seminari, konverentsi, koosolekut või koolitust, siis Rakvere hotelli Wesenbergh konverentsikeskus pakub selleks hea võimaluse. Konverentside pidamine Rakveres on hea mõte, sest linn pakub lisaks töisemale õhkkonnale ka muid avastamisi.

Rakvere kesklinnas asuva hubase Wesenbergh hotelli seminariuumid on mugavad ja varustatud vajaliku tehnikaga. Hotellist leiad 2 erineva suurusega seminariuumi:
suur kuni 80 inimest mahutav ruumväike kuni 25-le inimeseleTöise päeva kosutuseks on võimalik tellida kohvipaus või lõuna. Päeva lõpus pakub lõõgastust meie spaa.
 

Wesenbergh hotelli seminariruumid

Kui soovid korraldada nõupidamist, seminari, konverentsi, koosolekut või koolitust, siis Rakvere hotelli Wesenbergh konverentsikeskus pakub selleks hea võimaluse. Konverentside pidamine Rakveres on hea mõte, sest linn pakub lisaks töisemale õhkkonnale ka muid avastamisi. Rakvere kesklinnas asuva hubase Wesenbergh hotelli seminariuumid on mugavad ja varustatud vajaliku tehnikaga. Hotellist leiad 2 erineva suurusega seminariuumi: suur kuni 80 inimest mahutav ruumväike […]