Villu Veski & Tiit Kalluste ''Kontsert Käsmu rannal'' ja ''Õhtusöök Käsmu Meremuuseumis''

Villu Veski & Tiit Kalluste ”Kontsert Käsmu rannal” ja ”Õhtusöök Käsmu Meremuuseumis”

30. August, 2024 20:30

Käsmu meremuuseum

Kord aastas, augusti viimasel nädalavahetusel on iidsetest aegadest süüdatud rannas tuled – märgutuled.
Täna edastame läbi selle kauni taaselustatud traditsiooni eelkõige positiivseid mõtteid ja sõnumeid endale, oma lähedastele, aga ka häid mõtteid üldiselt.
 
Reedel, 30. augusti päikeseloojangul kell 20.30 annavad Villu Veski (saksofonid)  ja Tiit Kalluste (akordion) Käsmu meremuuseumi rannal kontserdi.
Sumedas augustiõhtus kõlavad Villu Veski ja Tiit Kalluste päikeseloojangust ja merest inspireeritud põhjamaised helid mõlema muusiku tuntud ühistest kontserdikavadest “Põhjala saarte hääled” ja “Tango Nuevo”, aga ka teised publiku poolt armastatud palad läbi aegade. 
Publiku jaoks on sisse seatud Käsmu tuletorni ja veepiiri vahelisel alal istumispaigad vaatega merele ja päikeseloojangule. Süüdatakse lõkked. Iga külaline saab lähetada merele oma HEADE SOOVIDE TULE.
 
Piletid hinnaga 20 € (sooduspilet 12 € õpilastele ja pensionäridele) on saadaval Piletilevist tund enne algust kohapeal.

 
Kõikidele huvilistele korraldatakse soovi korral muuseumituur.

Hinnainfo

Pileti info:

Erihinnaga 75 € (kuni 50 inimest) pakub meremuuseum peale kontserti oma ruumides erakordset võimalust hubaseks õhtusöögiks koos muusikute Villu Veski, Tiit Kalluste ja muuseumi peremehe Aarne Vaiguga. Kuulatakse jutte muusikast ja muusikute juhtumistest maailmas, merest ja meremuuseumist. 

Kontserdi pilet koos õhtusöögiga 75 € on saadaval AINULT EELMÜÜGIST kuni 28.08.2024.

Kõikidele huvilistele korraldatakse soovi korral muuseumituur.

Toimumiskoht

Käsmu meremuuseum

Ürituse korraldaja

KV Stuudio OÜ

Hariduse tn 9 Türi 72210 Järvamaa

56861107