Slaavi Köök – 12 kuud

Lai 11 Rakvere

12 kuud on slaavi stiilis restoran Rakvere kesklinnas, kus hubases atmosfääris venepärase muusika saatel saate nautida nii hõrgutavaid vene köögi roogasid kui ka juba tuttavamaid maitseid euroopa köögist. Ukrainapärased küüslauguleivad, käsitsi valmistatud pelmeenid, pekileivad sibulaga, borš lehttaignakübara all, potiroad lamba- või veiselihaga – on vaid väike valik meie menüüst.
Täidame Teie erisoovid sünnipäevade ja muude pidulike koosviibimiste korraldamisel. Iga päev on ka soodsad päevapakkumised. Tule üksi või seltskonnaga, kohtumisele või lihtsalt aega veetma, valik on sinu ja menüü lai.

Slaavi Köök – 12 kuud

12 kuud on slaavi stiilis restoran Rakvere kesklinnas, kus hubases atmosfääris venepärase muusika saatel saate nautida nii hõrgutavaid vene köögi roogasid kui ka juba tuttavamaid maitseid euroopa köögist. Ukrainapärased küüslauguleivad, käsitsi valmistatud pelmeenid, pekileivad sibulaga, borš lehttaignakübara all, potiroad lamba- või veiselihaga – on vaid väike valik meie menüüst. Täidame Teie erisoovid sünnipäevade ja muude pidulike […]