Rakvere Vallimäe vabaõhukeskus

Vallimäe tee 3 Rakvere

Rakvere Vallimäel valmis 2020. a. suvel unikaalne, ligi 7 hektaril laiuv suurejooneline vabaõhukeskus. Rakvere Vallimäe nõlvade vahele loodud esinemispaigas on 4200 istekohaga pealava ning 800 istekohaga foorumlava (amfiteater).Ala pole loodud vaid ürituste korraldamiseks – Vallimäel on mitmeid nurgakesi ning vaateplatvorme vaba aja veetmiseks, pikniku pidamiseks ja mõnusaks jalutuskäiguks.

Tegemist on ööpäevaringselt avatud, valgustatud kaasaegse rohelise linnakeskkonnaga, kus saab nautida kauneid vaateid kogu Rakverele. Üritustevälisel ajal on Vallimäe Vabaõhukeskus kõigile TASUTA avatud.

Rakvere Vallimäe vabaõhukeskus

Rakvere Vallimäel valmis 2020. a. suvel unikaalne, ligi 7 hektaril laiuv suurejooneline vabaõhukeskus. Rakvere Vallimäe nõlvade vahele loodud esinemispaigas on 4200 istekohaga pealava ning 800 istekohaga foorumlava (amfiteater).Ala pole loodud vaid ürituste korraldamiseks – Vallimäel on mitmeid nurgakesi ning vaateplatvorme vaba aja veetmiseks, pikniku pidamiseks ja mõnusaks jalutuskäiguks. Tegemist on ööpäevaringselt avatud, valgustatud kaasaegse rohelise […]