Rakvere Turismiinfokeskus

Lai 20 Rakvere

Rakvere Turismiinfokeskus asub Rakvere Keskväljaku ääres ajaloolise pangahoone juurde ehitatud Rakvere Linnavalitsuse 1. korrusel.

Turismiinfokeskus vahendab informatsiooni Rakvere vaatamisväärsuste, majutus- ja toitlustusettevõtete ning kultuurisündmuste kohta nii siseturistidele kui väliskülalistele. Turismiinfokeskusest saab ka infot giidide kohta, osta suveniire ja meeneid ning laenutada elektrijalgrattaid.

Turismiettevõtjatele on Rakvere Turismiinfokeskus parim koht, kus endast ning pakutavatest toodetest ja teenustest teada anda, jagamiseks trükiseid tuua või tooteid müügiks pakkuda.

Rakvere Turismiinfokeskus

Rakvere Turismiinfokeskus asub Rakvere Keskväljaku ääres ajaloolise pangahoone juurde ehitatud Rakvere Linnavalitsuse 1. korrusel. Turismiinfokeskus vahendab informatsiooni Rakvere vaatamisväärsuste, majutus- ja toitlustusettevõtete ning kultuurisündmuste kohta nii siseturistidele kui väliskülalistele. Turismiinfokeskusest saab ka infot giidide kohta, osta suveniire ja meeneid ning laenutada elektrijalgrattaid. Turismiettevõtjatele on Rakvere Turismiinfokeskus parim koht, kus endast ning pakutavatest toodetest ja teenustest teada anda, jagamiseks trükiseid tuua või […]