Rakvere Pumptrack

Uus 19 Rakvere

2022. aasta juunis avati Euroopa spordilinnas Rakveres ligi 30 000 m2 suurusele maa-alale rajatud Eesti suurimaid pumptrack’e, rattasõidu õpperada mudilastele ning maastikurattarajad. Unikaalse terviklahendusena loodud kompleks on esimene omataoline Eestis ja pakub erinevas vanuses inimestele tegevusi nii suvel kui talvel.
Rakvere linna investeering sporditaristusse on loonud rattaspordihuvilistele uusi võimalusi veeta vaba aega sportlikult ja sisukalt. Kompleks sobib hästi kasutamiseks ka peredele ning tegevusi leiab väga erineva tasemega ja suunitlusega kasutajatele.

Rakvere Pumptrack

2022. aasta juunis avati Euroopa spordilinnas Rakveres ligi 30 000 m2 suurusele maa-alale rajatud Eesti suurimaid pumptrack’e, rattasõidu õpperada mudilastele ning maastikurattarajad. Unikaalse terviklahendusena loodud kompleks on esimene omataoline Eestis ja pakub erinevas vanuses inimestele tegevusi nii suvel kui talvel. Rakvere linna investeering sporditaristusse on loonud rattaspordihuvilistele uusi võimalusi veeta vaba aega sportlikult ja sisukalt. […]