Rakvere Põhjakeskuse isadepäeva autoorienteerumine 2023

12. november, 2023 10:00

Põhjakeskus

Rakvere Põhjakeskus kutsub taas kõiki seiklushuvilisi juba legendaarseks saanud isadepäeva autoorienteerumisele Rakvere ümbruses.

Nii nagu ka varasematel aastatel saad enda stardiaja ja -päeva ise valida. Rada on avatud pühapäevast 12. novembrist ja on avatud kuni esmaspäeva 20. novembri õhtuni.

Parima emotsiooni saamiseks soovitan rada läbida valges. Rajal on 50 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära A3 formaadis kaardil. Sel aastal tuleb punktid sõita läbi õiges järjekorras alustades punktist number üks.

Äpis starti vajutades läheb aeg käima! Starti ja finishit saad vajutada ainult Põhjakeskuse pea sissekäigu ees. 100 seikluskaarti on saadaval Põhjakeskuse Coffee In ja Yo! Külmutatud jogurti ühiskohvikus. Kohvik on avatud E-L 10-20 ja P 10-19.

Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. Vastus tuleb sisestada seikluse äppi.

Sel aastal seikleme kahes seiklusklassis:

Seiklejad: Kontrollaeg 4 tundi, millest 3 tundi on normaalaeg ja sellele järgneb kaks 0,5 tunnist lisaaega.
Pered: Kontrollaeg 8 tundi.

Esimene lisaaeg võtab tiimilt maha 1 punkti iga kahe minuti tagant. Teine lisaaeg võtab tiimilt maha 1 punkti iga minuti tagant. Starti saad vajutada stardikohast 50 meetri raadiuses. Finishit saad vajutada endale sobivas kohas kaardil. Seikluse küsimusi ja punktide asukohti näed Äpist peale stardi vajutamist. Kõigi punktide väärtus rajal on 3 punkti.

Seiklus on tasuta ja jõukohane kõigile!

Seiklejate klassi esikolmikut autasustab Rakvere Põhjakeskus kinkekaardidega:

I koht 70€
II koht 50€
III koht 30€

Perede klassis on pingerida sümboolne ja kõigi selles klassis osalejate vahel loosib Rakvere Põhjakeskus välja 3 kinkekaarti väärtusega 30 eurot.

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks:  Hea tuju, ilmale vastav riietus, võimekas tasku- või pealamp(Kui lähed rajale pimedas) ja nutitelefon punktide fikseerimiseks.

Liikluseeskirjade järgmine on kohustuslik ja sõidame märkide järgi. Kiiruste alad on märgitud Maanteeameti kaardirakenduse järgi. Iga fikseeritud rikkumine -5 punkti. Iga valesti vastatud punkt -3 punkti.

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee

Seiklusega liitumiseks registreeri oma tiim veebilehel https://www.seiklusministeerium.ee/pohjakeskus23/

Hinnainfo

Toimumiskoht

Põhjakeskus

Ürituse korraldaja

Põhjakeskus ja Seiklusministeerium

Haljala tee 4, Tõrremäe küla, Rakvere vald, Lääne-Viru maakond

326 0572