NUNN II The Nun 2 (2023) Režissöör: Michael Chaves

23. september, 2023 19:00

Kreutzwaldi 2a

Osades: Taissa Farmiga, Storm Reid, Bonnie Aarons

 

New Line Cinema toob teieni õuduspõneviku “Nunn II,” järgmise peatüki “Nunna” loost, mis on kõige suurema kassatulu teeninud film võimsa, 2 miljardi dollarilise “Kurja kutsumise” universumis.

1956. aasta Prantsusmaa. Preester mõrvatakse. Kurjus levib. See ülemaailmse kassahiti järjelugu räägib Õde Irene’ist, kes seisab taaskord silmitsi deemon-nunn Valakiga.

Taissa Farmiga (“Nunn,” “The Gilded Age”) naaseb Õde Irene’ina ning temaga liituvad Jonas Bloquet (“Tirailleurs,” “Nunn”), Storm Reid (“Viimane võimalus meile,” “Suitsiidisalk”), Anna Popplewell (“Fairytale,” “Narnia kroonikate” triloogia) ja Bonnie Aarons (taasesitamas oma rolli “Nunnast”), keda ümbritseb rahvusvaheliste näitlejate trupp.

Michael Chaves (“Kurja kutsumine: Saatan sundis mind seda tegema”) on režissööriks, stsenaariumi autoriteks on Ian Goldberg ja Richard Naing (“Eli,” Tundmatu naise lahkamine”) ning Akela Cooper (“M3GAN,” “Pahalane”), kes on ka James Wani ja Gary Daubermani loodud tegelastel põhineva loo autoriks.

Peter Safran Safran Companyst ja James Wan Atomic Monsterist on produtsentideks, jätkates oma koostööd kõigi eelnevate “Kurja kutsumise” filmide tegijatena. “Nunn II” tegevprodutsentideks on Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Gary Dauberman, Michael Clear, Judson Scott ja Michael Polaire.

Chavesiga liituvad kaamera taga operaator Tristan Nyby (“Kurja kutsumine: Saatan sundis mind seda tegema,” “The Dark and the Wicked”), kunstnik-lavastaja Stéphane Cressend (“Les Vedettes,” “Prantsuse lähetus”), monteerija Gregory Plotkin (“Karje 5,” “Kao ära”), visuaalefektide produtsent Sophie A. Leclerc (“Finch,” “Lucy”), kostüümikunstnik Agnès Béziers (“Hapnik,” “The Breitner Commando”) ja filmimuusika helilooja Marco Beltrami (“Karje 5,” ”Venom: Carnage alustab”).

New Line Cinema esitleb Atomic Monsteri/Safran Company produktsiooni “Nunn II,” mida levitab ülemaailmselt Warner Bros. Pictures. See esilinastub kinodes 8. septembril 2023.

 

Filmi pikkus: 1h 50min

Alla 14-aastastele keelatud! 

 

Hinnainfo

Pileti info: Pileteid saab osta Teatrikino kassast, mis on avatud kolmapäevast - pühapäevani tund enne esimese seansi algust. Pileteid saab osta ka Rakvere Teatri kohvikust +372 329 5420, Põhjakeskuse Rimi infoletist, Piletimaailma müügipunktidest üle Eesti ja internetist piletimaailm.com. Broneeritud piletid tuleb välja osta vähemalt 1 päev enne esitust! Õigeaegselt välja ostmata piletid lähevad vabamüüki. Esilinastustele pileteid broneerida ei saa!

Toimumiskoht

Kreutzwaldi 2a

Ürituse korraldaja

Rakvere Teater KINO

Kreutzwaldi 2a

5308 8644