NAISTE SÜDAMEJUTTUDE HOMMIK. KUIDAS TÄITA OMA TASSI

9. detsember, 2023 11:00

Tammiku stuudio

NAISTE SÜDAMEJUTTUDE HOMMIKUD.
KUIDAS TÄITA OMA TASSI. ARMASTUS ISEENDA VASTU.
Naine ON armastuse looja, hoidja ja jagaja. Tema tass peaks olema täis. Tark naine teab seda ja hoolitseb selle eest. Mis on need väikesed nipid, et hoida ennast täidetuna? Kuidas käib armastuse tunde loomine? Mis on esmaabi iseendale, kui avastad äkki, et oled oma hingejõu ära kulutanud, silmad ei sära enam ning armastuse allikas on tilgatumaks kuivanud? Milliseid nõkse ja nippe kasutad Sina, et ennast emotsionaalselt heas vormis hoida?
Kätte on jõudmas aasta kõige keerulisem aeg. Loodus tardub pimeduses ja külmuses ning katab ennast paksu lumetekiga. Meie inimestena igatseme üksteise lähedust ja hoitust rohkem kui ühelgi muul aastaajal. Ees terendavad jõulud, kui kõik soovivad olla emotsionaalselt heas vormis, et säravate silmadega võtta vastu jõulud ja uus aasta ning tunda pühadest rõõmu ja naudingut… selle kõige sebimise juures nõrkemata ja kokku varisemata… Kuidas selle kõigega ikkagi hakkama saada?
Naised on maagilised ja nad suudavad luua armastust ning imesid, kui nad vaid iseendasse usuvad. Läbi aegade on naised ikka kokku tulnud, et jagada omavahel oma tillukesi naiselikke saladusi ja tarkust. Tarkust, mida antakse edasi emalt tütrele ja mida vaid naised teavad. Selliste tarkuste kandmine ja jagamine on väestav. Me saame naistena üksteist inspireerida ja toetada, koos on loomine kordi lihtsam ja ka rõõmsam.
Kutsun detsembrikuu teise laupäeva hommikul kõiki naisi armsasse ja hubasesse Tammiku stuudiosse, et olla ühises naisteringis. Jagame üksteisega neid nippe ja nõkse, mis muudavad meid õnnelikuks ja täidetuks. Tantsime, teeme lihtsaid ja mõnusaid harjutusi, kutsume kohale armastuse energia, lubame oma südametel rääkida ehk oleme lihtsalt ühed armsad Naised. Selle kõige tulemusena saame ees ootavale talvele vastu minna täidetud tassiga ja armastusega südames.
Tule just sellisena nagu oled! Oled südamest oodatud!
Naistehommikut viib läbi Katre Rajur.
OSALUSPANUS 25 eur’i. Tasumine sularahas kohapeal.
OSAVÕTUKS registreeru rita.ukkivi@gmail.com või 5058118
KÜSIMUSED saad esitada katrer@gmail.com või 5270024.
Lisainfo kodulehel: https://tammikustuudio.ee/naiste-sudamejuttude-hommikud/
Palun tule kohale vähemalt 10 min varem, et jõuaksid riideid vahetada ja end mõnusalt sisse seada. Joogamatid, padjad ja pleedid on stuudios kohapeal olemas

Rohkem infot kodulehel: https://tammikustuudio.ee/

Hinnainfo

Pileti info: OSALUSPANUS 25 eur’i. Tasumine sularahas kohapeal. OSAVÕTUKS registreeru rita.ukkivi@gmail.com või 5058118

Toimumiskoht

Tammiku stuudio

Ürituse korraldaja

Tammiku stuudio

Tammiku 7, Rakvere

5058118