Meestelaulu päev Rakvere Vallimäel

15. June, 2024 19:00

Rakvere Vallimägi

Eesti Meestelaulu Selts tähistab oma 35. tegevusaastat suurejoonelise kontserdiga “Kõik on alles ees”, mis toimub 15. juunil 2024 kell 18.00 Rakvere Vallimäe laval.

🎶 Kontserdil esinevad 25 mees- ja 25 poistekoori kokku 1500 lauljaga, kes esitavad Eesti meeskoorimuusika klassikat ning ka Jaan Pehki ja Jaan Tätte uuemat loomingut.

Kontserdi kunstilise juhi, dirigent Kuldar Schütsi koostatud kava pakub muusikalist elamust läbi erinevate aegade. Lavastaja Mikk Jürjens on loonud lummava õhkkonna, kombineerides iidset linnust tänapäevase arhitektuuriga, mis lisab meestelaulule erilist väge.

Eesti Meestelaulu Seltsi esimees Indrek Vijard rõhutab, et koorimuusika on alati olnud eestlaste eneseteadvuse ja uhkuse allikas ning selle sündmuse mastaapsus kinnitab meestelaulu olulisust ja tuleviku lootusrikkust.

Saa koos 1500 lauluvennaga osa Rakvere Vallimäe laval toimuvast unustamatust sündmusest.

Hinnainfo

Pileti info: Piletid Piletitaskust! Toetajapilet: 25€ Toetajapileti ostja saab istekoha, kus on tagatud kontserdi kuulamiseks parim akustiline efekt. Tavapilet: 15€ Sooduspilet (õpilane, pensionär): 10€* *Soodustuse saad aktiveerida ostukorvis. Soodustuse saab rakendada vaid tavapiletile.

Toimumiskoht

Rakvere Vallimägi

Ürituse korraldaja

Eesti Meestelaulu Selts

Tõnismägi 8a, Tallinn

-