Meeskonnamäng “Kehastu eriüksuslaseks Politseimuuseumis” ning põnev muuseumikülastus

Tallinna 3 Rakvere

Osalejad kehastuvad Politseimuuseumi külastuse käigus toimuvates rollimängudes nii liikluspolitseinikuks kui ka kriminalistiks. 
Peale muuseumi külastust jagunevad osalejad kaheliikmelistesse tiimidesse. Jagatakse laiali eriüksuse varustus (taktikalised vestid, püstolid, kaitseprillid ja kiivrid) ning peale ohutusnõuete tutvustamist suundutakse tiimidena (kaheliikmelised) eriüksuse alale, kus tuleb kahjutuks teha kaksteist pahalast. Aeg on limiteeritud – ainult koostöö ning omavaheline suhtlus viib sihile. Täpseim tiim võidab.
Eriüksuse operatsioonil on kasutusel politsei relvade koopiad.
 

Meeskonnamäng “Kehastu eriüksuslaseks Politseimuuseumis” ning põnev muuseumikülastus

Osalejad kehastuvad Politseimuuseumi külastuse käigus toimuvates rollimängudes nii liikluspolitseinikuks kui ka kriminalistiks.  Peale muuseumi külastust jagunevad osalejad kaheliikmelistesse tiimidesse. Jagatakse laiali eriüksuse varustus (taktikalised vestid, püstolid, kaitseprillid ja kiivrid) ning peale ohutusnõuete tutvustamist suundutakse tiimidena (kaheliikmelised) eriüksuse alale, kus tuleb kahjutuks teha kaksteist pahalast. Aeg on limiteeritud – ainult koostöö ning omavaheline suhtlus viib sihile. Täpseim tiim võidab. Eriüksuse operatsioonil on kasutusel politsei relvade […]