MAALIMISE TÖÖTUBA

25. February, 2024 11:00

Tamsalu Kultuurimaja

Tavaliselt kestavad meie Maalimise töötoad kolm astronoomilist tundi, aga et mitte kõik maalijad ei jõua oma maali selle ajaga alati lõpule viia. Sellel korral on sinu valida, kas sa osaled pikas või lühemas Maalimise töötoas.
PIKK TÖÖTUBA kestab 11.00-14.00, vahepeal on tunnine paus ja siis maalid edasi kella 15.00-18.00. Seega kokku kuus astronoomilist tundi. Kui sa peaksid oma maali varem valmis saama, on sul võimalus teha ka teine, üks miniatuurne maal.
Kui sa aga soovid osaleda LÜHEMAS TÖÖTOAS, liitu teiste maalijatega kell 15.00 ja lõpetad 18.00.
Maalitakse õlivärvidega kohapeal ülesseatud kompositsiooni. Lühemas töötoas osalejad võivad maalida ainult ühte-kahte elementi sellest.
Saad maalida ja õppida midagi uut, või siis lihtsalt lõõgastavalt mediteerida värvidega – sõltub kuidas sa ise asja võtad. Õhkkond on mõnus ja pingevaba. Igal juhul lahkud sa maaliga, mis jääb meenutama seda päeva.
Juhendaja, kunstnik Eve Kruuse, jagab näpunäiteid. Kohapeal on olemas kõik vajalik, basic vahendid, et maalida. Kui sul on soov kaasa võtta oma (lemmik)pintslid või muud vajalikku maalimiseks – palun tee seda.
Osalemistasu pikas Maalimise töötoas on 70 eurot ja lühikeses 43 eurot. Tasuda saab nii arve alusel kui sulas kohapeal. Hind sisaldab kõiki basic maalimisvahendeid, kahte lõuendit, värve, juhendamist, transporti.
Anna oma soovist osaleda teada hiljemalt 20. veebruaril.
Kontakt: kruuseeve2310@gmail.com või mobiil 5175798.
KAASA VÕTA piknikukorv, milles meelepärane snäkk ja jook ning söök lõunapausiks. Kohapeal olemas taimetee ja kohv.
Eeskätt on õpituba mõeldud täiskasvanutele, aga osaleda võivad ka lapsed ja noored alates 12. eluaastast.
Kui pakub huvi, kes on juhendaja, siis seda saad vaadata siit: https://www.facebook.com/kunstnikevekruuse/about_details

Hinnainfo

Toimumiskoht

Tamsalu Kultuurimaja

Ürituse korraldaja

Eve Kruuse

Sõpruse 3, Tamsalu

5175798