LOLALA & LILLI BATUUDIPARK

15. June, 2024 16:00

Tamsalu Tammepark

Perebänd LOLALA tuleb meile külla!!
YouTube’s tuntust kogunud lastelaulude kanali LOLALA Anna ja Arian pääsesid ekraanilt välja ja tulevad koos meiega laulma, tantsima ja mängima. Esitusele tulevad kõigi lemmikud “Krokodill Villi”, “Potilaul”, “Proovin uusi asju”, “Koristamise laul”, “Vannilaul” ja paljud teised. Kindlasti saab kuulda ka laste palavalt armastatud laule nagu “Meie talu loomad”, “Jänku laul”, “Suur ja väike” ja teisi hitte.

Tänaseks on Lolala õpetlikud laulud palavalt armastatud väikelaste seas ja neid on interneti avarustel kokku kuulatud üle 20 miljoni korra!
https://youtube.com/@lolalapere

Üritus toimub Lääne-Virumaal Tamsalus, 100 tamme pargis.
Tund enne ja pärast kontserdi on avatud Lilli batuudipark ehk kõigil väikestel kontserdikülalistel on võimalus hüpata lausa KAHEKSAL erineval batuudil.
Tegemist on tugevate PVC materjalist batuutidega, mida on võimalus ka enda kodu üritustele rentida.

Varuks palju üllatusi ning põnevat nii lastele kui vanematele.
Kohapeal toitlustus, erinevad müügiputkad ning atraktsioonid.
Haara kaasa ka tekk, et end end muruplatsil sisse seada ning mugavalt kontserdi nautida.

Piletite info:
Lapse pilet 15€ (alates 1. eluaastast)
Täiskasvanu pilet 5€ (alates 18. aastast)
Perepilet 45€ (1-2 vanemat ja kõik sama pere lapsed)

Osta palun pilet eelmüügist, sest kohapeal piletimüüki ei toimu!

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Hinnainfo

Pileti info: Piletite info: Lapse pilet 15€ (alates 1. eluaastast) Täiskasvanu pilet 5€ (alates 18. aastast) Perepilet 45€ (1-2 vanemat ja kõik sama pere lapsed) Osta palun pilet eelmüügist, sest kohapeal piletimüüki ei toimu!   https://fienta.com/et/lolala-lilli-batuudipark?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2OCkzixY4nl1ax-DzfozWYaNThXhgl41ED_O13ukIYH7HaFChcJTsax1U_aem_AdBhnBxZ-dRLt6N9cZGISNhQes3DmUmrgMvrwQ0kprD46KppST_4ClOOKQO1HmqBlvUMlJz3VnFtJ4E1v0S945_Y

Toimumiskoht

Tamsalu Tammepark

Ürituse korraldaja

OÜ LILLIKESKUS

Tehnika 1, Tamsalu

-