Kreisilaat 2024

8. June, 2024 10:00

Rakvere Rahvaaed

Rakvere linna päevade Kreisilaat on tänavu taas kahepäevane ja toimub 8. ja 9. juunil 2024 Rahvaaias.

Kauplejad paigutatakse Näituste ja Vabriku tänava serva, seljaga pargi poole. Laadakülastajad saavad nii mõnusalt mööda tänavat liikuda ja laadamöllust osa saada.

Laadale ootame ikka kauplema meistreid nii lähemalt kui kaugemalt. Eelistatud on ehe käsitöö ja väikeettevõtted, kelle toodang sünnib Eestimaal, samuti talutoodang, taimed ja aiasaadused.

Rahvaaia pargisüles on hea linnapäevade siginast-saginast aeg korraks maha võtta ja perega/sõpradega koos aega veeta. Siin saab olema lasteala koos miniloomaaia ja kohvikutega. Rakvere Kultuurikeskuse pargipoolsele terrassile püstitatakse aga välilava, kus saab laupäeval ja pühapäeval tasuta kontserte nautida. Oodata on Virumaa Teataja muusikakonkurssi Suvesaund ja Karmeli Koguduse 130. juubeli pidustusi.

Linnapäevade kava on jooksvalt täienemas ja kõige värskemate uudistega kursis hoidmiseks jälgi kultuurikeskuse kodulehte, FB-d ja VisitRakvere kodulehte.

PS! Laadale registreerumine algab 1. märtsil kell 10.00 ja lõpeb 7. mai südaööl Rakvere Kultuurikeskuse kodulehel: https://rakverekultuurikeskus.ee/kreisilaat/

Olete kõik soojalt oodatud Rakvere linna päevadele!

Hinnainfo

Pileti info: Laadale registreerumine algab 1. märtsil kell 10.00 ja lõpeb 7. mai südaööl Rakvere Kultuurikeskuse kodulehel: https://rakverekultuurikeskus.ee/kreisilaat/ Laada külastus on tasuta!

Toimumiskoht

Rakvere Rahvaaed

Ürituse korraldaja

Rakvere Kultuurikeskus

F. R. Kreutzwaldi tn 2, Rakvere

+372 523 8857