Kitarrikontsert: Jelena Ossipova & Kristjan Tamm

21. märts, 2024 18:00

Lääne-Virumaa Keskraamatukogu

Kitarriduo tegutseb aastast 2020 ja nende esinemisi iseloomustavad sügav musikaalsus, tehniline meisterlikkus, kirev ja huvitav kava ning julgus ületada muusikastiilide piire. Nende kontserditel kohtuvad barokkmuusika meistriteosed rokiga, Lõuna-Ameerika muusika popi ja filmimuusika pärlitega.

Kristjan Tamm on lõpetanud Karlsruhe Muusikaülikooli professor Boris Baggeri juures. Lisaks on ta ennast täiendanud paljude nimekate kitarristide meistrikursustel. Tema rahvusvaheline kontserttegevus solisti, mitmekülgse kammermuusiku ja orkestrandina on viinud teda Eestisse, Soome, Venemaale, Saksamaale ning Šveitsi.

Jelena Ossipova on lõpetanud magistrantuuri Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Heiki Mätliku juhendamisel, samuti õppinud vahetusüliõpilasena Soomes Sibeliuse Akadeemias. Jelena on osalenud paljudel maailma mainekaimate kitarristide meistrikursustel ning täiendanud end 2003. aastal Salzburgis Mozarteumi suveakadeemia kursustel. Lisaks kontserttegevusele Eestis on ta esinenud Poolas, Soomes, Leedus, Iisraelis ja Venemaal. Ta on hinnatud solist ja teeb aktiivset koostööd erinevate eesti tuntud muusikutega.

 

Hinnainfo

Pileti info: Tasuta

Toimumiskoht

Lääne-Virumaa Keskraamatukogu

Ürituse korraldaja

Lääne-Virumaa Keskraamatukogu

Lai 7, Rakvere

3225970