HulluJaani Grill

Laada 8a Rakvere

Pakume koduseid toite hubases söögikohas otse Rakvere südalinnas. Külastajatele pakutav menüü on sündinud pikaajalise kogemuse tulemusena. Söögikaardil on lihtsad ja maitsvad road, mis garanteerivad meeldiva toiduelamuse. Kodused toidud a la carte! Mugav ja õdus restoranisaal mahutab umbes 30 külastajat, toimub ka kaasamüük. 

Meilt saab tellida peolaua suuremaks või väiksemaks tähtpäevaks. Oleme üle 20 aasta pakkunud toitlustamist erinevatel üritustel üle Eesti (kokku ca 1500 üritust) ja selle ajaga on välja kujunenud parimad road, mida pakume kõigile külalistele ka oma kodurestoranis.

HulluJaani Grill

Pakume koduseid toite hubases söögikohas otse Rakvere südalinnas. Külastajatele pakutav menüü on sündinud pikaajalise kogemuse tulemusena. Söögikaardil on lihtsad ja maitsvad road, mis garanteerivad meeldiva toiduelamuse. Kodused toidud a la carte! Mugav ja õdus restoranisaal mahutab umbes 30 külastajat, toimub ka kaasamüük.  Meilt saab tellida peolaua suuremaks või väiksemaks tähtpäevaks. Oleme üle 20 aasta pakkunud toitlustamist erinevatel üritustel üle […]