Gertrud Larsson ''Metsas ei kuule su karjumist keegi''

Gertrud Larsson ”Metsas ei kuule su karjumist keegi”

20. August, 2024 19:00

Kadrina Laululava

Gertrud Larsson „Metsas ei kuule su karjumist keegi“

Anita, Monika ja Ellen on ammused lapsepõlvesõbrannad, nüüdseks kõik juba üle kuuekümne. Nad kohtuvad igal aastal, et minna paariks päevaks metsa matkama, soovides uuesti läbi elada kauneid mälestusi ning meenutada ühiselt veedetud aega. Kuid ilus unistus mõnusast ja lõdvestavast nädalavahetusest kesk loodust puruneb kiiremini, kui keegi oleks seda ette osanud kujutada ning muutub painavaks õudusunenäoks.

Milliseid tingimusi me sõprusele seame? Miks me suhtleme endiselt inimestega, kes meile enam ei meeldi? Kas tõde on alati parim valik? Need südamesõbrannad räägivad küll aususest, aga tegelikult varjavad üksteise eest vägagi palju ja valetavad nii, et maa must.

See alguses naljakas ja kohati absurdi kalduv tragikomöödia võtab arenedes üha põnevamaid tuure, tekitab veidi isegi õudu nagu pime mets ikka, ja kulmineerub lausa kriminaalsete sündmustega.

Lavastaja: Eero Spriit

Mängivad: Helgi Sallo, Katrin Karisma, Anne Veesaar

Hinnainfo

Pileti info:
Kuni etendusele eelneva päevani:
Täispilet 28 €
*Sooduspilet 26 €

Etenduse toimumise päeval pilet kõigile 30 €

*Sooduspilet kehtib vanaduspensionäridele ja lastele vanuses 7-14a (k.a.) soodustust tõendava dokumendi alusel. Soodustust tõendav dokument on vajalik kohapeal.

Lapsed alla 7a pääsevad üritusele tasuta, kui istuvad saatja süles.

Etenduse kestus koos vaheajaga 2 h.

Toimumiskoht

Kadrina Laululava

Ürituse korraldaja

Vana Baskini Teater OÜ

Tartu mnt. 55/59-41 Tallinn 10115 Harjumaa

5030234