FONS FEST: “Teekond Jumalasse”

24. March, 2024 17:00

Karmeli Kogudus

Rakvere Karmeli Kogudus korraldab oma 130. sünnipäeva programmi raames unikaalse teatrifestivali “Fons Fest”, mille käigus tuuakse koguduse hoones lavale 5 religiooni teemasid puudutavat erinevat etendust koostöös nelja professionaalse ja ühe rahvateatri trupiga.

24. märtsil saab festivalil kaasa elada Jaan Toominga lavastusele “Teekond Jumalasse”, mis avab inimese vaimseid otsinguid, kelle vajadusi ei rahulda üksnes materiaalne maailm. Inimhinge küsimused elu tähenduse kohta ning läbitud kogemused mõjuvad aga nii, et harjumuspärased struktuurid hävivad.

Mis saab, kui meie vanad arusaamad, maailmapilt ja väärtused kokku varisevad? Nende küsimustega  tegelebki „Teekond Jumalasse”, kus senitundmatu ja salapärane ilm ei jäta kedagi puutumata väljakutse poolt, mis on võimas ja uus. Lavastus pakub vaatajale rohkelt mõnusat ja naljakat situatsioonikoomikat, tegeledes samas kõige sügavamate eksistentsiaalsete küsimustega.

Autor: Mika Waltari (romaani ”Riigi saladus” ainetel)

Dramatiseerinud ja lavastanud: Jaan Tooming

Osades: Kristo Viiding, Anne Türnpu, Rain Simmu, Indrek Sammul, Lauri Kaldoja, Kaido Kivi, Katrin Kotkas

Pileti hind: 15 €

Toetaja pileti hind: 50 €

Kui soovid teatrifestivali Fons Fest toimumisele õla alla panna, siis on parim valik toetaja pilet. Suur tänu Sinu helde abi eest!

Lavastuses esilekerkinud teemasid käsitletakse 28. märtsil Karmeli koguduses toimuval vestlusõhtul “Mis ei tapa teeb tugevaks – kas ka päriselt?” (FB üritus: https://fb.me/e/3sOqq72kT)

NB! Fons Fest raames toimub kokku 5 etendust ning 5 vestlusõhtut, mille kohta leiab täpsemat infot www.karmel.ee/fonsfest

Hinnainfo

Pileti info: Pileti hind: 15 € Toetaja pileti hind: 50 € https://www.piletitasku.ee

Toimumiskoht

Karmeli Kogudus

Ürituse korraldaja

Karmeli Kogudus

Koidula 5

56358802